Вы здесь

Статьи

Лица, которые обычно проживают в России, но которые не могут обратиться за визой в США своевременно, могут подать заявление в Киеве

В настоящий момент Посольство США в Минске имеет возможность принимать заявления на неиммиграционные визы только от следующих категорий граждан, обращающихся за визой в ПЕРВЫЙ РАЗ

Освіта та стажування за кордоном, зокрема в країнах Євросоюзу, стає дедалі популярнішою серед українських студентів та науковців.

16.04.2017 р. набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 р. №118 «Про затвердження Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію».

Deutsche Welle предлагает обзор самых дефицитных специалистов в Германии.

Для українців, які вже працюють або хотіли би працювати за кордоном, польський ринок праці є найважливішим.

Робота в Польщі стала основним заробітком для значної кількості українців. І ця кількість невпинно зростає.

Це карта Європи з інформацією про вимоги окремих країн до мінімальної суми коштів, які потрібно мати з собою під час перетину кордону, а також документів, які можуть слугувати підтвердженням наявності засобів для існування.

Після того, як перспектива безвізового режиму нарешті стала близькою, до нас часто звертаються з проханням пояснити основні правила використання можливостей, які він відкриває – як правильно і безпечно подорожувати, які документи потрібно взяти, аби успішно перетнути кордон, що можна і не можна робити з біометричним паспортом у кишені під час поїздки за кордон.

Страницы