Вы здесь

Вартість візи в Таїланд зросла вдвічі

З початку вересня вартість отримання візи по прибуттю до Таїланду для громадян 19 країн, в тому числі й України, становить 2 000 таїландських батів, що дорівнює приблизно $65. Про це повідомляє ресурс Asiasabai. Несподіванкою це не стало: ще в лютому уряд Таїланду прийняв рішення продовжити скасування візового збору до кінця літа.

Спочатку ж його скасування планувалося тільки в період з 1 грудня 2016 року по 28 лютого 2017 року. В результаті протягом останніх дев'яти місяців можна було в'їхати в країну всього за 1 000 батів.

Представники туристичних компаній, які раніше коментували ці зміни, вважали, що настільки незначні коливання цін на тлі високої вартості турів в Таїланд будуть практично непомітні. У такому ж дусі вони висловлюються і зараз: навіть при наявності спецпропозицій по Таїланду, які часом доходять до $500 на людину, збільшення вартості візи на $30 на попиті не позначиться.

До речі, кількість українців, які щороку відвідують Таїланд, зростає, хоча і невеликими темпами. За даними Держслужби статистики України, в 2016 році в країні побувало 17 970 осіб, в той час як в 2015-му - 16 071. Більш «врожайним» видався 2014 рік, коли Таїланд відвідало понад 24 тис. громадян України. Однією з причин такої популярності стала велика кількість прямих рейсів у зимовий період, причому не тільки в Бангкок, а й на Пхукет.

За матеріалами profi+travel

Страна: